İade ve Değişim

Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar ?

Dekorduvarpanel.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış ve paketi açılmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren “14 GÜN”dür.

Değişim İşleminde Nakliye Ücreti Ödeyecek miyim?

1- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz nakliye firmasını kullanırsanız nakliye ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir nakliye firması ile gönderim yapmanız durumunda nakliye ücretini karşılamamaktayız.

2- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken nakliye ücretini siz karşılıyorsunuz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün nakliye ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

3- Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken nakliye ücretleri sizin tarafınızdan karşılanmaktadır. Yeni ürününüzü size gönderirken Nakliye Ücreti Tarafınıza Yansıtılacaktır.

4- İndirimli ürünlerde değişim ve iade KESİNLİKLE YOKTUR.

İademi Hangi Adrese Göndereceğim?

Size vereceğimiz adrese yollamanız gerekmektedir.

İadede Nakliye masraflarını Ben mi Ödeyeceğim?

İade olan ürünlerde bizden kaynaklanan bir durum yok ise kargo size aittir.

İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 10 iş günü içinde geri ödemeniz tarafınıza yapılacaktır. 

Sipariş Verdiğim Ürün İçin Beden Numara Değişimi Yapabilir miyim?

Siparişinizin statüsü “Siparişiniz Alınmıştır” ise, değişim yapmak istediğiniz ürünün stoklarda bulunması durumunda ürün ve renk değişikliği yapılmaktadır. Siparişinizin durumunu Siparişlerim ekranından takip edebilirsiniz.

Elime Geçen Ürün Kusurlu Ne Yapmam Gerekiyor?

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Bu durumda İade Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir..

Siparişlerimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için tıklayabilir ya da [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.